CALL NOW ON
(+98)-7132318933
درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 5 دی 1395
    
بازدید: 2617
    
زبان : فارسی
    

 

درباره بهدادسازان

شرکت بهدادسازان از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه

1- مشاوره، طراحی و اجرا و پشتیبانی سیستم های کنترل هوشمند ساختمان با استفاده از برند های معتبر و به روز دنیا،

2- تأمین قطعات خاص برقی پروژه های ساختمانی (تجاری، بیمارستانی و ...) آغاز کرده است. که در این راستا با بهره گیری از مهندسان مجرب و آموزش دیده، آماده خدمات رسانی به کلیه پروژه های بزرگ و معتبر می باشد.

امروزه در سراسر دنیا با توجه به اهمیت و ارزش انرژی و حفظ آن و همچنین جهت کاهش آلودگی های زیست محیطی در ساختمان ها، کارهای موثری ارایه می شود و در همین راستا با وجود فعالیت های چند سال اخیر جهت بهتر عایق بندی کردن ساختمان ها برای صرفه جویی در مصارف سرمایشی و گرمایشی، سهم نور در مصرف کل انرژی یک ساختمان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. اهمیت استفاده صحیح و کارآمد از روشنایی و افزایش بازده آن استفاده از سیستم های مدیریت و کنترل روشنایی را دو چندان می کند.

شرکت بهدادسازان، مفتخر است که در این رابطه، با بکارگیری برند های معروف و معتبر دنیا ارائه دهنده راهکارهای منطقی و مشاوره مفید و در نهایت طراحی و اجرا و پشتیبانی در بحث مدیریت روشنایی و کنترل هوشمند ساختمان، ایفای نقش     می کند. این شرکت، با بکارگیری سیستم های انعطاف پذیر مدیریت ساختمان، که با تغییرات کاربری منطبق می شوند به حفظ مدیریت هوشمند ساختمان می پردازد که این امر تاثیر قابل توجهی بر بازگشت سرمایه دارد.

  در حالت کلی، برای هر کدام از انواع سیستم های کنترلی  موارد زیر در نظر گرفته شده است:

 

که داشتن این قابلیت به ادغام یکپارچه تمامی سیستم های ساختمان از قبیل: روشنایی، تهویه مطبوع،  امنیت و استفاده از انرژی خورشیدی کمک می کند و امکان همکاری نزدیک با کارفرمایان، مشاوران،  پیمان کاران و کارشناسان مجرب برای ارائه بهترین نوع طراحی و کنترل با توجه به نیازهای مختلف پروژه ها توسط این شرکت فراهم می شود.

 

 

شرکت بهداد سازان در بحث هوشمند سازی روشنایی، افتخار همکاری با شرکت دلماتیک انگلستان را دارد که تنها نمایندگی ایشان در سراسر ایران بوده و در زمینه روش های مدیریت انرژی و سیستم کنترل هوشمند روشنایی از پنج دهه تجربه و تخصص این شرکت که باعث ایجاد سخت افزاری یکپارچه و نرم افزار با قابلیت طراحی های الکترونیکی، روشنایی و بخش IT گردیده است، استفاده می کند.

ضمن این که ما، با نگرش عدم محدودیت در قرار گرفتن در کنار سیستم های اتوماسیونی دیگر، استفاده از پروتکل های استاندارد  بین المللی از جمله Dali، Lon ، IP Net ،KNX  را در برنامه خود قرار داده ایم. مشارکت در استفاده از این فن آوری به بزرگ ترین ساختمان های جهان این امکان را می دهد که  راه حل های تعاملی و در حال توسعه سیستم پایدار را در کنار خود داشته باشند، خدمات شرکت بهدادسازان در هر مرحله از یک پروژه و با توجه به تمام مراحل اجرایی آن ارائه می شود، این خدمات شامل تمام گام های یک پروژه از:

  1. طراحی اولیه سیستم هوشمند روشنایی
  2. جلسات مشاوره و هماهنگی برای درک بهتر نیاز های پروژه در حین طراحی و اجرا
  3. .طراحی با توجه به توسعه سیستم و بهینه سازی مصرف انرژی
  4. مدیریت جامع پروژه در طی نصب و راه اندازی
  5. مدیریت و کنترل پروژه برای تحویل و بهره برداری به موقع سیستم می باشد.

 

 


 

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.